Gdańsk Politechnika

10 | 20 | 30
  1. poniedziałek 22 maja 2017
    Braliśmy udział w Konkursie " Wykombinuj Most " 2017

Bardzo dziękujemy firmie PWN za udostępnienie książek. Każdy będzie miał szansę wygrać jedną z nich już za tydzień + 1 dni! Pamiętajcie, że księgarnia została przeniesiona do budynku OiO. :)

Zdjęcie użytkownika wyKOMBinuj mOst.
  2. wtorek 09 lutego 2016
    Koncert walentynkowy "Muzyka ci wszystko wybaczy" 12-02-2016 godz.19:00

Koncert walentynkowy "Muzyka ci wszystko wybaczy"
    12-02-2016 godz.19:00

Aula  Gmach Główny PG wstęp wolny

Znane utwory, których tematem przewodnim jest miłość, zaprezentują artyści z Gdyńskiej Orkiestry Symfonicznej podczas koncertu walentynkowego pt. "Muzyka ci wszystko wybaczy".

Uwaga!

Księgarnia PWN (mieści się w Gmachu Głównym PG) ufundowała 30 egzemplarzy książki "Czułe słówka. Słownik afektonimów". Słowniki zostaną rozlosowane wśród uczestników muzycznego wieczoru.

Zapraszamy do Księgarni po Koncercie .

W programie:

• 1. E. Waldteufel, "Walc łyżwiarzy"
      2. Kabaret Starszych Panów, "Tango Kat" – Agata Walczak – wokal, (aranżacja Rafał Kłoczko)
      3. J. Offenbach, "Piekielny galop" (Kankan) z operetki "Orfeusz w piekle"
      4. G. Verdi, "La donna e mobile" z opery "Rigoletto" – Jacek Szponarski – tenor, (aranżacja Rafał Kłoczko)
      5. G. Verdi, "Libiamo" z opery "Traviata" – Katarzyna Babirecka – sopran, Jacek Szponarski - tenor, (aranżacja Rafał Kłoczko)
      6. J. Strauss (syn), Tritsch-tratsch polka
      7. A. Aram Chaczaturian, "Walc z Maskarady"
      8. A. Piazzolla, "Oblivion" – 69 duo – Szymon Jabłoński (bandoneon), Marcin Kozioł (gitara), (aranżacja Piotr Jędrzejczyk)
      9. F. Lehar, "Usta milczą dusza śpiewa" z operetki "Wesoła wdówka" – Katarzyna Babirecka – sopran, (aranżacja Rafał Kłoczko)
      10. J. Strauss (syn), "Neue Pizzicato Polka"
      11. D. Szostakowicz, "Walc" z II suity jazzowej (aranżacja Rafał Kłoczko)
      12. J. Offenbach, "Aria ze śmiechem" z operetki "Perichola" - Katarzyna Babirecka - sopran, (aranżacja Rafał Kłoczko)
      13. H. Wars, "Miłość ci wszystko wybaczy" (aranżacja Rafał Kłoczko)
      14. G. Gershwin, "Amerykanin w Paryżu".

3. poniedziałek 12 czerwca 2017
    Nas również nagrodzono!
    -0:48

Dziękujemy Panu Januszowi Nowackiemu z Koła Naukowego Most Wanted za docenienie naszego wkładu w konkurs "Wykombinuj Most 2017" oraz za stworzenie klipu o naszej Księgarni :) Zapraszamy do oglądania, lajkowania i - przede wszystkim - do odwiedzania nas, zarówno stacjonarnie, jak i online.

4. wtorek 22 marca 2016
    Nowa siedziba Księgarni PWN w Politechnice Gdańskiej

Szanowni Państwo !

Od kwietnia zapraszamy do nowej siedziby Księgarni PWN na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa na I piętrze.

W pierwszym miesiącu naszej działalności  czekamy na Klientów z prezentami.

Zaprszamy serdecznie !

5. wtorek 10 maja 2016
    Spotkanie z Profesorem Lordem Skidelskym- Książki w cenach promocyjnych

6. poniedziałek 11 stycznia 2016
    TWOJA KSIĘGARNIA - Najnowszy numer już w Księgarni!

Drodzy Czytelnicy!

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce…. A u nas teraz i na wyciągnięcie ręki najnowszy numer „Twojej Księgarni”, którego – jak widać – nie ominęło przedpremierowe szaleństwo Gwiezdnych wojen.

Książką numeru jest tytuł Zatem Jedi zostać chcesz? Adama Gidwitza, który ukazał się nakładem Egmont Polska. Wydawnictwo zadbało, aby miłośnicy Gwiezdnych wojen (obecni i przyszli) znaleźli na półkach księgarskich różnorodne propozycje.

Autorem numeru jest Marek Dutkiewicz. Wraz z Wydawnictwem Edipresse zapraszam do lektury wywiadu z autorem tekstów takich przebojów jak Jolka, Jolka, pamiętasz czy Szklana pogoda.
    W tym wydaniu będą mogli Państwo także odkryć uroki Australii dzięki najnowszej książce Marka Niedźwieckiego, znanego dziennikarza muzycznego.

Przybliżamy również serię dla młodzieży „Lepiej w to uwierz!”, a także książki z serii „Historia”.
    Zapraszam również do udziału w konkursach; do wygrania atrakcyjne nagrody – książki i puzzle (szczegóły na stronie 5).

W Księgarni PWN dla Ciebie TK Gratis!

7. wtorek 31 marca 2015
    TWOJA KSIĘGARNIA - Nowy numer już w księgarni!

Twoja Księgarnia 1/2015 (25)

Szanowne Czytelniczki! Szanowni Czytelnicy!

Zapraszam do powitania wiosny połączonego z lekturą wiosennego wydania „Twojej Księgarni”!

W naszym kwartalniku już po raz 25. zaprezentujemy mnóstwo nowości i zapowiedzi wydawniczych! Zapowiemy także 3. edycję Big Book Festival, która odbędzie się w dniach 12-14 czerwca 2015 roku. Miło mi poinformować, że festiwalowi już po raz drugi patronuje „Twoja Księgarnia”!

Książką numeru jest Test Marshmallow, który ukazał się nakładem Wydawnictwa Smak Słowa. Zachęcam do lektury opracowania badań Waltera Mischela, które rozpoczęły się pod koniec lat 60. XX wieku. Nie jest to jednak klasyczne akademickie omówienie wyników eksperymentu, ale pełna anegdot i dowcipu opowieść o tym, jak zdolność do samokontroli wpływa na całe życie człowieka.

Autorką numeru jest Elisabet Benavent. Wydawnictwo Literackie poleca powieści tej trzydziestoletniej pisarki, która podbiła już serca hiszpańskich czytelniczek.

W tym wydaniu przybliżona zostanie także sylwetka Julii Fiedorczuk, której powieść Nieważkość ukazała się nakładem Wydawnictwa Marginesy.

Szczególnie polecam Państwa uwadze książki Marcina Mortki o wikingu Tappim, adresowane do młodych czytelników.

Prezentujemy także debiut literacki Szymona Jędrusiaka – powieść pt. Zawisza Czarny. Aragonia, która powinna zainteresować wszystkich miłośników książki historycznej.

Składamy również gratulacje Wydawnictwu Literatura z okazji jubileuszu i zapraszamy do lektury artykułu na temat 25-lecia tego wielokrotnie nagradzanego łódzkiego wydawcy książek dla dzieci i młodzieży.

W Księgarni PWN dla Ciebie TK Gratis!

Zapisz Wypisz

Płatności

Kanały płatności

Księgarnia PWN Gdańsk akceptuje płatności: