Gdańsk Politechnika

Narutowicza 11/12

TWÓJ KOSZYK

Koszyk jest pusty

ksiazka tytuł: Historia św. Jana Bosko seria: Wielcy przyjaciele Jezusa autor: Fabris Francesca
DOSTAWA WYŁĄCZNIE NA TERYTORIUM POLSKI

FORMY I KOSZTY DOSTAWY
  • 0,00 zł
  • Od 9,50 zł
  • Od 12,50 zł
  • 0,00 zł
  • 9,90 zł
  • 11,00 zł

Historia św. Jana Bosko seria: Wielcy przyjaciele Jezusa

Wersja papierowa
Wydawnictwo: Jedność
ISBN: 978-83-8144-024-0
Format: 10.6x15.8
Oprawa: Miękka
Wydanie: 2018 r.
Język: polski

Dostępność: dostępny
3,00 zł 2,70 zł

Wielcy przyjaciele Jezusa to seria sympatycznych, pełnych radości książeczek przybliżających dzieciom sylwetki świętych – tych znanych i tych nieco mniej popularnych postaci z dziejów Kościoła.

Historia św. Jana Bosko opowiada losy jednego z najpopularniejszych świętych, jakim jest opiekun i przyjaciel dzieci i młodzieży – Święty Jan Bosko. Dzięki jej kolorowym stronom dzieci poznają nie tylko najważniejsze informacje biograficzne dotyczące jego osoby, lecz także będą mogły zrozumieć jego duchowość i charyzmat.

Ta książeczka sprawi, że dzieci po prostu zaprzyjaźnią się ze św. Janem Ewangelistą.

W serii „Wielcy przyjaciele Jezusa” ukażą się wkrótce: „Historia Matki Bożej”, „Historia św. Józefa”, „Historia św. Jana Ewangelisty”, „Historia św. Łucji”, „Historia św. Mikołaja”, „Historia św. Marcina”, „Historia św. Rity z Cascii”, „Historia św. Klary”, „Historia św. Antoniego z Padwy”, „Historia św. Dominika Savio”, „Historia św. Matki Teresy”.

Odbiorcy

- dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

- katecheci poszukujący pomocy dydaktycznej

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę

- w sympatyczny i przystępny sposób przybliża postać Świętego Jana Bosko

- to doskonała pomoc dla katechety i ciekawa lektura dla każdego małego chrześcijanina

- jej kolorowe pełne humoru ilustracje rozbudzają dziecięcą wyobraźnię

Zapisz Wypisz

Klikając "Zapisz" zgadzasz się na przesyłanie na udostępniony adres e-mail informacji handlowych, tj. zwłaszcza o ofertach, promocjach w formie dedykowanego newslettera.

Płatności

Kanały płatności

Księgarnia PWN Gdańsk akceptuje płatności:

• płatność elektroniczna eCard (karta płatnicza, ePrzelew)
  • za pobraniem - przy odbiorze przesyłki należność pobiera listonosz lub kurier